Hakkımızda

PyramiD YAZILIM, kurulduğu 1989 yılından itibaren, farklı sektörlerdeki firmalara özel programlar yazmıştır, 1999 yılından itibaren nakliye sektöründe yazılımlar yapmaya başlamıştır. Ticari programlar ve nakliye programları ile gelişen teknolojiye uyum sağlayarak çözümler sunar. 
PyramiD YAZILIM, tamamıyla dinamik ve pratik ara yüzlü, öğrenimi ve kullanımı kolay, eş zamanlı bilgi erişimi ve güncellemesi olan, modüler ve iş verimini artıran forwarder ve acenteler için yazılım çözümleri sunmaktadır. Sunduğumuz çözümler müşteri ilişkilerinin ve yük takibinin ön planda olduğu nakliye sektöründeki işletmelerin kullanımına yöneliktir. 
Şirketimizin kurulduğu ilk andan itibaren, kreatif ve yeni teknoloji ürünü çalışmalarımızla inovasyonu birleştirerek yolumuza devam etmekteyiz. Müşteri talepleri ve ihtiyaçlarına en iyi cevabı verebilecek, konusunda başarılı, dinamik ve deneyimli kadromuzla firmaların var olan değer ve başarısını daha üst seviyelere taşımayı hedefliyoruz. Bu yolda, gelişen teknoloji ve yüksek rekabeti bir dezavantaj değil avantaj olarak görerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 
Misyon
 
Müşterilerimizin problemlerini en kısa sürede çözüme ulaştıracak, zaman ve işgücü tasarrufu sağlayacak, müşterilerimize rekabet avantajı oluşturacak aynı zamanda müşteri ilişkileri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sürdürülebilirliğini sağlayacak inovatif çözümler üretmek. 
Vizyon
 
Müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer katan, memnuniyetlerini üst düzeylerde tutan, güvenilir kaliteli hizmetler sunan, iş ahlakı çerçevesinde sürekli gelişerek sektöründe lider olmak.